Zprávy

Desperádo Františkov slaví mistrovský titul 1. Autocentrum Jílové ligy

24.2.2013, 21:33 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Sedmým kolem 1. Autocentrum Jílové ligy si sálovkáři našeho regionu zpestřili neděli 24.2.2013, které se odehrálo ve sportovní hale v Libouchci.
A s předstihem se rozluštila mistrovská tajenka. Vítězi tohoto ročníku 1. Autocentrum Jílové ligy se stali hráči Desperáda Františkov, kteří si fantastickým výkonem v tomto kole zajistili nedostižný náskok před posledním kolem. Všechna čtyři utkání v tomto kole, včetně přímého souboje o titul s rezervou Autocentra Jílové, vybojovali ve svůj prospěch, a tak mohou pomyslně zvednout pohár vítězů nad hlavou.
Výborný turnaj odehrála mužstva Turbo Děčín „B“ a Nota Děčín,, která všechna tři své odehrané zápasy dotáhla do vítězného konce. Turbo si udržuje na bronzové pozici dvoubodový náskok právě před Notou a jejich vzájemný duel v posledním kole bude správným vyvrcholením v boji o třetí místo.
Autocentrum Jílové „B“,, Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice a SK Dumbo Děčín měla v tomto kole na programu pouze dva souboje a všechny tři týmy shodně pocítili chuť vítězství a hořkost porážky. Jílováci si tak pojistili stříbro, Tepličtí si udržují šestou příčku a Dumbo je deváté.
Další trojice družstev získala rovněž tři body za jednu výhru, ale před svými soupeři se musela sklonit hned dvakrát – Transco Bohemia Děčín, Sokol Bělá a Žst. Zarážka Děčín „A“.
Transco ve své první sálovkářské sezóně udržuje osmou pozici, Sokol ztratil naději na medailové umístění a je pátý a Zarážka je desátá.
Nedařilo se tentokrát Hezounům Děčín „A“, své tři souboje prohráli a uzavírají tabulku. Již mají jen minimální šanci, že tuto pozici opustí. To by museli obě svá utkání v posledním kole vyhrát a čekat, že jeden z dvojice Dumbo – Zarážka nezíská ani bod. Druhým mužstvem, kterému se toto kolo nevydařilo, jsou hráči Tullamore Dew Děčín, jež prohráli hned čtyřikrát. Tullamorka drží sedmé místo, ale jelikož si svůj poslední zápas příštího kola s Desperádem předehráli a v této sezóně již do bojů o mistrovské body nezasáhnou, budou čekat, zda-li je nějaký tým v konečné tabulce ještě nepřeskočí.
Mužem kola byl zvolen Pavel Němeček z Noty Děčín a nejpřesnější mušku ukázal Petr Sluka z Desperáta Františkov, jenž mířil do černého hned jedenáctkrát.
Všechna utkání řídili Z. Mráz, D. Uher, J. Bulín a M. Čech ml. Naposledy se v této sezóně mužstva 1. Autocentrum Jílové ligy setkají dne 9.3.2013 v Libouchci s výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník