Zprávy

Ve hře o veteránský titul jsou již pouze dvě mužstva

18.1.2014, 20:34 | vložil: Václav Valštýn

Sálovkářská soutěž, která se nám v novém roce ještě nepředstavila, byla Kovošrot group Veteráns liga Ústeckého kraje. Její hráči to však napravili v sobotu 18.1.2014 a sešli se ke svému, v pořadí již čtvrtému, turnaji do libouchecké sportovní haly.
I v tomto kole získalo každé z mužstev nějaký ten bodík a před posledním turnajem je jasné pouze to, že o titul veteránského šampióna si to rozdají obhájci a úřadující mistři České republiky v kategorii 40+ SK Jílové a JK Trans Varnsdorf. Oba týmy již mají před ostatními nedostižný náskok. Výhodu tří bodů navíc mají v tomto souboji Jílováci.
Za to boj o bronz bude nesmírně zajímavý až do posledního zápasu, neboť družstva na třetí až šesté pozici jsou srovnána v pouhých dvou bodech.
Tentokrát si nejlépe vedli hráči JK Trans Varnsdorf, kteří v tomto kole nezaváhali a ziskem plného počtu devíti bodů ze tří utkání ještě zdramatizovali boj o titul.
I sálovkáři SK Jílové si nevedli špatně, dvakrát zvítězili a jednou se se svým soupeřem rozešli smírně.
Do bojů o třetí místo se svým výkonem v tomto kole vrátil Sokol Bělá, jež v Libouchci okusil chuť vítězství, hořkost porážky i nerozhodný výsledek.
Dalším třem týmům se v tomto turnaji nepodařilo zvítězit, dva body za dvě plichty a jednu prohru berou hráči Rozbušky Boletice, kteří se tak bodově dotáhli na třetí SK Rafani Děčín. Ti stejně jako Tenis Proboštov, vybojovali pouhý bod.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Josef Barták z SK Rafani Děčín a nejlépe mířil šesti gólový Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf.
Všechna utkání řídili rozhodčí D. Uher a Z. Mráz. Veteránská tajenka se rozluští v posledním 5. kolem v sobotu 8.2.2014 opět v Libouchci se startem v 9.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník