Zprávy

Již všechna mužstva 1. Autocentrum Jílové ligy bodovala

23.11.2014, 20:59 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Netradičně v neděli 23.11.2014 odehráli sálovkáři 3. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy na tradičním místě a to v libouchecké sportovní hale.
Po tomto kole je již jen jeden tým, který v této sezóně ještě neprohrál – Turbo Děčín „B“. Tentokrát se radovalo z plného bodového zisku ze tří odehraných utkání a upevnilo si tak vedoucí pozici.
Se stejnou bilancí a tedy i s úsměvem na rtu po dobře odvedené práci odjížděli z Libouchce hráči Sokola Bělá, kteří se vyhoupli z osmého na šesté místo ligové tabulky.
Poprvé v tomto ročníku okusili hořkost porážky sálovkáři JK Trans Varnsdorf „B“, v ostatních dvou zápasech pohodlně zvítězili a drží stříbrný stupínek. Dvě výhry a jedna prohra stačila k udržení své pozice i Autocentru Jílové „B“ a to té sedmé.
Další dvojice mužstev měla na programu pouze dva duely, ve kterých se jednou radovala z výhry a jednou z palubovky odcházela poražena. Děčín – Notě i Lesní bezpečnosti Šluknov to rovněž stačilo k udržení umístění z minulého kola, tedy čtvrtému resp. pátému místu.
SK Dumbo Děčín tentokrát ve třech utkáních vybojovalo tři body za jedno vítězství, přesto stále drží bronz.
Poprvé v sezóně se radovali z výhry hráči Hezounů Děčín „A“, pro které to byly i první body v sezóně. V dalších dvou mačích na své soupeře nestačili.
První bod v tomto ročníku si připsali i hráči Las Žlebas Děčín a Tullamore Dew Děčín za remízu ve vzájemném souboji. A tak již v ligové tabulce není mužstvo s nelichotivou nulou v kolonce bodů.
Tentokrát se nedařilo Transcu Bohemia Děčín, jež ve dvou utkáních nebodovalo a kleslo ze šesté pozice na osmou.
Mužem kola byl po zásluze zvolen David Vepřovský z Děčín – Nota a ostrými nejlépe střílel Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf „B“, který se do černého trefil hned pětkrát.
Všechna utkání spolehlivě řídili J. Oborník, J. Prinz, Z. Mráz a J. Habada. Následující kolo se odehraje v sobotu 13.12.2014 v Libouchci s výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník