Zprávy

JK Trans Varnsdorf půlmistrem 1. Autocentrum Jílové ligy

13.12.2014, 20:38 | vložil: Václav Valštýn

První polovinu soutěže mají již za sebou sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy, kteří své čtvrté kolo odehráli v libouchecké sportovní hale v sobotu 13.12.2014.
Půlmistrem se stala rezerva JK Trans Varnsdorfu, která ve svých dnou naplánovaných utkáních nezaváhala a dokráčela si k šesti bodům. Se stejnou bilancí odjížděla z Libouchce i Lesní bezpečnost Šluknov, což jí pomohlo k posunu na bronzovou příčku. Třetím stoprocentním týmem v tomto kole byl Sokol Bělá. Ten se vyhoupl těsně pod stupně vítězů na čtvrtou pozici.
SK Dumbo Děčín mělo na programu pouze jeden zápas, v němž připravilo o letošní neporazitelnost „Béčko“ Turba a je po polovině soutěže páté.
Trio mužstev ve svých dvou odehraných utkáních se jednou radovala z výhry a jednou odešla ze hřiště se sklopenou hlavou po prohře. Zatímco Děčín – Nota po zisku tří bodů klesla ze čtvrtého na šesté místo, Las Žlebas Děčín a Tullamore Dew Děčín se o jednu příčku posunuli výše na devátou resp. desátou pozici.
Jak již bylo zmíněno, Turbo Děčín „B“ svůj jediný mač poprvé v sezóně prohrálo a tak muselo přepustit vedení Varnsdorfu a je tedy druhé.
Kaňkou tohoto kola byla neúčast hráčů Transco Bohemia Děčín, proto byla jejich utkání kontumována ve prospěch soupeřů.
Určitě se zatím nedaří Autocentru Jílové „B“ podle vlastních představ. I tento turnaj byl z jeho pohledu nepovedený, jelikož oba zápasy prohrálo. Přesto stále drží sedmou pozici.
I Hezouni Děčín „A“ odjeli z Libouchce bez bodu a tak se propadli na konec ligového pelotonu.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Milan Čech ml. ze Sokola Bělá, který byl společně s Miroslavem Kučerou z JK Trans Varnsdorf „B“ i nejlepším střelcem za čtyři vstřelené branky.
Všechna utkání s přehledem sobě vlastním řídili rozhodčí M. Bouma, J. Habada a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 17.1.2015 v Libouchci s obvyklým výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník