Zprávy

Mistrovství ČR veteránů v kategorii 40+

22.3.2015, 16:21 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

V sobotu 14.3.2015 měl Krajský štáb České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje tu čest pořádat 7. ročník Mistrovství České republiky veteránů v kategorii 40+. Dějištěm jednoho z vrcholů sálovkářské sezóny byla libouchecká sportovní hala.
Všech šest účastníků (SK Jílové, JK Trans Varnsdorf, BT Ježek Praha, FC Naděje Praha, SK Sico Jilemnice a Premium Stonava) bylo rozlosováno do dvou tříčlenných skupin, v nichž se rozhodovalo, kdo postoupí do semifinále a kdo si zahraje o konečné 5. místo.
Ve skupině „A“ měl jeden ze zástupců našeho regiónu JK Trans Varnsdorf velmi těžkou pozici, když postupně změřil síly s pozdějšími finalisty Premium Stonava a SK Sico Jilemnice. Byť Varnsdorfští podali statečný výkon, na vítězství jim to v obou případech nestačilo a v závěrečných bojích si tak zahráli o konečné 5. místo.
Druhý ze zástupců ústecké sálovky SK Jílové měl daleko vyšší ambice, vždyť do Libouchce přijel jako dvojnásobný mistr republiky v této kategorii. Jílovští měli ve skupině „B“ pražský dvojboj, když nejprve těsně podlehli BT Ježek Praha, aby pak rovněž těsným výsledkem porazili FC Naděje Praha a zajistili si tak postup do semifinálových bojů.
V souboji o 5. místo se JK Trans Varnsdorf přeci jen dočkal vítězství na mistrovství republiky, když porazil 2:0 FC Naděje Praha.
V prvním semifinále SK Jílové jednoznačně prohrálo se zástupci Moravskoslezského kraje Premium Stonava 0:7. Druhé semifinále ovládla SK Sico Jilemnice, která porazila BT Ježek Praha 3:2.
Jelikož se nehrál zápas poražených semifinalistů o konečné 3. místo, získali SK Jílové i BT Ježek Praha společně bronzové umístění.
Ve finále jasně kraloval Premium Stonava. jež 4:1 přehrál SK Sico Jilemnice.
Nejlepším střelcem Mistrovství České republiky veteránů v kategorii 40+ se stal Tomáš Hladík z Premium Stonava, nejlepším brankářem byl zvolen Josef Šenold z SK Sico Jilemnice a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen René Kilnar z Premium Stonava.
Všechna utkání řídili rozhodčí J. Prinz, J. Kloubek, J. Hradil, D. Uher a Z. Mráz.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník