Zprávy

1. Autocentrum Jílové liga byla zahájena

11.10.2015, 08:10 | vložil: Václav Valštýn

Jako druzí vstoupili v Ústeckém kraji do nové sezóny sálovkáři 1. Autocentrum Jílové ligy v sobotu 10.10.2015 ve varnsdorfské sportovní hale.
Nejlepší vstup do nového ročníku předvedli borci JK Trans Varnsdorf „B“, kteří nejenže ve svých třech utkáních zvítězili, ale předvedli i neprostupnou obranu a v tomto kole neinkasovali.
Stejnou porci bodů jako domácí si z Varnsdorfu odvezlo i Autocentrum Jílové „B“. To ovšem nastoupilo ve čtyřech zápasech a jednou se tedy muselo před umem svých soupeřů sklonit.
Premiérový start v soutěži si odbyl nováček Benteler Rumburk a vůbec ne špatně. Ze tří odehraných mačů vybojoval šest bodů za dvě výhry a jednu prohru.
Hned trojice mužstev zahájila 41. ročník s padesátiprocentní bilancí. Transco Bohemia Děčín, SLŠ a SOŠS Šluknov a SK Dumbo Děčín měli na programu čtyři zápasy, v nichž dvakrát zvítězili a ve stejném počtu utkání odešli z palubovky poraženi.
První kolo se nevydařilo dvěma týmům, jimž se nepodařilo bodovat. Hezouni Děčín „A“ a Las Žlebas Děčín odehráli ve Varnsdorfu tři utkání, ve kterých byli soupeři nad jejich síly.
Mužem kola byl zvolen Miroslav Hloušek z Autocentra Jílové „B“ a nejlepším střelcem se stal jeho jmenovec Kučera z JK Trans Varnsdorf „B“ za sedm přesných zásahů.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí M. Čech, Z. Mráz a M. Šafra. Následující kolo se odehraje v sobotu 31.10.2015 v 9.00 hodin v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník