Zprávy

Do čela DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje se vyhouplo Autocentrum Jílové "A"

8.11.2015, 10:59 | vložil: Václav Valštýn

Varnsdorfská sportovní hala hostila druhé kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se uskutečnilo v sobotu 7.11.2015. Šlágrem tohoto turnaje byly souboje obhájce titulu Bumika Děčín s tradičními aspiranty na celkové vítězství Autocentrem Jílové „A“ a JK Trans Varnsdorf „A“. Bumiko si v těchto duelech vedlo s polovičním úspěchem, když utkání s „Jékáčky“ zlomilo ve svůj prospěch v závěrečné minutě, zatímco Jílovákům již nestačilo vzdorovat a prohrálo.
Autocentrum Jílové „A“ si v tomto ročníku drží stoprocentní bilanci, i v tomto kole nezaváhalo, a vévodí extraligové tabulce.
S plným bodovým ziskem odjížděli i hráči FC Veteráns Želenice, kteří pořádně vyztužili obranu, přes kterou se jen velmi těžko procházelo, v útoku nějaký ten gól dali a tato rovnice dala ve výsledku devět bodů a posun na třetí místo.
Bumiko Děčín přes to jedno zaváhání drží druhou pozici s tříbodovým mankem na vedoucí Jílové, jelikož ve Varnsdorfu dvakrát vyhrálo a vybojovalo tak šest bodů. JK Trans Varnsdorf „A“ získal na domácí palubovce taktéž šest bodů a jen díky horšímu skóre, než mají Veteráni, klesl na příčku bramborovou. Třetím šestibodovým do party je FC Louka Košťany ČOS a tento bodový příděl Louce stačil k posunu na páté místo extraligové tabulky.
I Turbo Děčín „A“ se posunulo v tabulce z deváté na sedmou pozici a to díky zisku čtyř bodů za jedno vítězství, remízu a prohru.
První výhry v sezóně se dočkali i borci SC Stap Vilémov, bohužel v dalších dvou utkáních se jim již tak nedařilo a prohráli je.
Poprvé v tomto ročníku bodoval Sokol Bělá, když „plichtil“ s Turbem. Na tento bod se Sokolům v dalších dvou mačích již nepodařilo navázat.
Dvěma týmům se i přes vyrovnaná utkání nepodařilo bodovat. Byla to mužstva DeCe Computers Děčín a Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice.
Mužem kola byl zvolen Jiří Beránek z JK Trans Varnsdorf „A“ a nejlépe seštelovaná mířidla měl tentokrát Jan Konečný z FC Louka Košťaty ČOS, jenž se trefil do černého hned sedmkrát.
Všechna utkání zodpovědně řídili rozhodčí D. Uher, M. Čech, J. Habada a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v NEDĚLI 29.11.2015 od 9.00 v LibouchciZpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník