Zprávy

Změna v čele 1. Autocentrum Jílové ligy

21.11.2015, 22:00 | vložil: Václav Valštýn

Základní část 1. Autocentrum Jílové ligy je v polovině. Její 3. kolo se odehrálo v sobotu 21.11.2015 ve Sportovní hale v Libouchci. Opět byla k vidění zajímavá utkání s překvapivými výsledky. Zatímco vedoucí duo - rezervy Jílového a Varnsdorfu svým pronásledovatelům pomalu unikají, na druhém pólu tabulky se situace nesmírně zamotává a hned tři mužstva mají stejný bodový zisk.
Zajímavostí tohoto kola je to, že ani jeden z týmů nebodoval naplno. Nejlépe si vedlo Autocentrum Jílové „B“, které jako jediné v tomto turnaji nepoznalo hořkost porážky a své nejbližší konkurenty z Varnsdorfu a Šluknova v přímém souboji porazilo. Celkově v tomto kole třikrát vyhrálo a jednou remizovalo.
SLŠ a SOŠS Šluknov mělo na programu rovněž čtyři utkání a k již zmíněné prohře s Jílováky přidal tři výhry a pohodlně si drží třetí pozici.
Transco Bohemia Děčín stále drží dobrou formu od startu soutěže, což potvrdilo ziskem sedmi bodů za dvě výhry, remízu a prohru, což stačí udržení čtvrtého místa a rovněž tak udržení kontaktu s medailovými pozicemi.
JK Trans Varnsdorf „B“ poprvé v sezóně okusil hořkost porážky. Tato jedna prohra znamenala ztrátu vedoucí pozice, ale v dalších dvou duelech Varnsdorfští zvítězili a se ztrátou tří bodů, ale se zápasem k dobru, pevně stojí na stříbrném stupínku.
Tento turnaj se velmi vydařil Hezounům Děčín „A“, kteří poprvé v sezóně bodovali a to hned dvěma výhrami, čímž opustili dno ligové tabulky a výrazně zamotali boj v jejích dolních patrech.
SK Dumbo Děčín pravidelně sbírá bod po bodu a drží se v klidném středu ligového pelotonu. Tentokrát získal body tři za jednu výhru ze tří zápasů.
Dvojice mužstev odjela z Libouchce s prázdnou a to Las Žlebas Děčín a Benteler Rumburk, čímž umožnila se bodově dotáhnout Hezounům a v druhé polovině sezóny je zaděláno na pořádné drama v soubojích o „Černého Petra“ soutěže.
Mužem kola byl zvolen Michal Giňa z Transco Bohemia Děčín a střelecké kopačky si nazul Martin Žďárský ze SLŠ a SOŠS Šluknov, který soupeřova brankáře rozesmutnil hned sedmkrát.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Oborník, D. Uher, M. Čech st. A P. Sejkova. Následující kolo se odehraje v sobotu 12.12.2015 od 9.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník