Zprávy

V 1. Autocentrum Jílové lize i po 2. kole vede Benteler Rumburk

30.10.2016, 06:59 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 29.10.2016 pokračovala druhým kolem ve varnsdorfské sportovní hale 1. Autocentrum Jílové liga.
Ve výborné formě hraje Benteler Rumburk, který ve třech odehraných utkáních nenašel přemožitele a ziskem devíti bodů s přehledem udržel vedoucí pozici v ligové tabulce.
Takříkajíc ze zadních pozic zaútočila mužstva Autocentrum Jílové „B“ a SK Dumbo Děčín, jež ze tří zápasů vydolovala sedm bodů za dvě výhry a vzájemnou remízu, které je katapultovaly na „bednu“. „Jílováci“ jsou druzí a „Dumbáci“ třetí.
Hráči SLŠ a SOŠS Šluknov byli v tomto kole posledními, kdo ještě na varnsdorfské palubovce bodoval. Tři body ze tří zápasů „Lesníky“ bohužel nemohly udržet na medailových pozicích a tak jsou těsně pod nimi.
Hrubě se nevydařil turnaj dvojici týmů Las Žlebas Děčín a Hezouni Děčín „A“. Zatímco se „Žlebákům“ po zdařilém úvodním kole v tomto nepodařilo bodovat, což znamená tabulkový propad ze druhého na páté místo, to Hezouni na své první body v tomto ročníku stále čekají.
Mužem kola byl zvolen Zdeněk Pánek z SK Dumbo Děčín a nejpřesnější mušku měl Pavel Vomáčka z SLŠ a SOŠS Šluknov, který mířil do černého hned sedmkrát.
Následující kolo se odehraje v sobotu 19.11.2016 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník