Zprávy

V 1. Autocentrum Jílové lize má po 6. kole jistotu titulu rezerva Jílového

4.2.2017, 19:34 | vložil: Václav Valštýn

V první únorovou sobotu měli sálovkáři Ústeckého kraje na programu 6. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy, jež se odehrálo v libouchecké sportovní hale. Tento turnaj průběžným pořadím nezamíchal, všechna mužstva si udržela pozice z předešlého kola, jen jedni svým pronásledovatelům bodově odskočili, jiní se zase mužstvům před nimi přiblížili.
Jediným týmem, který v tomto turnaji nezaváhal, bylo Autocentrum Jílové „B“. To vyhrálo všechna tři svá odehraná utkání včetně přímého souboje o první příčku s Bentelerem Rumburk a svému soupeři tak odskočilo na rozdíl osmi bodů, což znamená jistotu titulu v 1. lize.
Svoji lepší stránku ukázal Las Žlebas Děčín. Výjma porážky s lídrem tabulky zbylá dvě utkání dovedl do vítězného konce a již jen dva body ho dělí od medailových pozic.
Mužstva na druhém a třetím místě odjela z Libouchce se stejnou bilancí jedné výhry, jedné prohry a vzájemné remízy. Zatímco druhému Benteleru Rumburk přišel o vidinu celkového vítězství, třetí SK Dumbo Děčín ještě bude muset pořádně bojovat v posledním turnaji o své umístění „na bedně“.
SLŠ a SOŠS Šluknov zažívá horší období. I přes získané tři body ve třech zápasech se Šluknovským prakticky rozplynula naděje na stupně vítězů. V závěrečném kole se hraje o šest bodů, kdežto šluknovská ztráta na bronz je již bodů devět.
Černého Petra 1. ligy zatím drží Hezouni Děčín „A“. V tomto turnaji byli jediným týmem, který nezískal ani jeden bod, přesto jejich naděje na odpoutání se ode dna tabulky ještě existuje.
Mužem kola byl zvolen Miroslav Hloušek z Autocentra Jílové „B“ a jeho týmový kolega Lubomír Michalec se s pěti vstřelenými góly stal nejlepším střelcem tohoto turnaje.
Závěrečné kolo se odehraje v sobotu 25.2.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník