Zprávy

SK Jílové obhájilo titul v RAF Děčín Veteráns lize Ústeckého kraje

4.3.2017, 19:21 | vložil: Václav Valštýn

Mistrovské soutěže v sálovém fotbalu v Ústeckém kraji uzavřeli veteráni, kteří si dali v sobotu 4.3.2017 dostaveníčko ve Varnsdorfu, aby tam odehráli finálové kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje.
Z rána se ve varnsdorfské hale odehrály boje o pátou až osmou příčku. Tato klání hrubě ovlivnila neúčast týmu Tenis Proboštov, jehož tři utkání byla kontumována ve prospěch soupeřů. Závěr sezóny zastihl v dobré formě Notu-Slovanku Děčín, která mimo tří bodů získaných kontumací vybojovala dalších šest, když zbylé dva soupeře porazila a s přehledem si upevnila pátou pozici.
SK RAFani Děčín se s tímto ročníkem rozloučili výhrou na JK Trans Varnsdorf, přesto se ode dna veteránské tabulky neodlepili. Varnsdorfským tentokrát kouzlo domácí haly nepomohlo a po loňském stříbru se letos musí spokojit jen se sedmým místem.
V poledne se rozhořely boje o veteránského šampióna. SK Jílové opět neprohrálo a po dvou výhrách a jedné remíze obhájilo titul. Skvěle mu sekundoval Sokol Bělá, ale nakonec to na Jílovské nestačilo, přesto v Bělé bude vládnout spokojenost za stříbrné medaile.
Eurosport Teplice se v minulé sezóně v bojích o titul pouze oťukával, letos už nenechal nikoho na pochybách, že do bojů o stupně vítězů patří a slaví bronz. Ve finálovém turnaji Tepličtí ochutnali od každého něco, tedy výhru, prohru i remízu.
Poprvé do bojů o celkové vítězství nakoukli sálovkáři Old Stars Ludvíkovice, přestože ve Varnsdorfu nezískali ani bod, nasbírali cenné zkušenosti a s průběhem celého ročníku a celkovým čtvrtým místem jsou Ludvíkovičtí jistě spokojeni.
Mužem finálového kola byl zvolen Josef Červinka z Eurosportu Teplice a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Radek Rojko ze Sokola Bělá za pět vstřelených branek.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník