Zprávy

Bumiko nasadilo k trháku

2.12.2018, 12:29 | vložil: Václav Valštýn

Do své poloviny dospěla základní část Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje a to v první prosincový den. Na libouchecké palubovce se nejvíce dařilo sálovkářům Bumika Děčín, kteří opět byli stoprocentní a nasadili k velkému trháku. Na své nejbližší pronásledovatele mají náskok již sedm bodů.
Svůj nezdar z předešlého turnaje skvěle napravili borci Futsalu Varnsdorf, kteří rovněž zaznamenali tři výhry, a vyhoupli se ze šesté pozice na druhou.
I Sokol Bělá bude se svým výkonem v tomto turnaji spokojen. Ziskem šesti bodů ze tří utkání si pomohl k posunu v tabulce z osmého na šesté místo.
Čtveřice týmů si z Libouchce odvezla tři body. SLŠ a SOŠ Šluknov k tomu potřeboval tři zápasy, což znamená lehký propad z páté na sedmou pozici. Trojice mužstev majících na programu dva zápasy má v tomto kole bilanci jedné výhry a jedné porážky. Zatímco pro FC Veteráns Želenice a Turbo Děčín „A“ to znamenalo udržení svých pozic, tedy třetího resp. čtvrtého místa, to SC Stap Vilémov klesl o jednu příčku na osmou pozici.
Velkým překvapením tohoto kola jsou tři porážky Autocentra Jílové „A“ a propad z druhého místa až na páté. Bez bodu jsou stále i Hezouni Děčín „A“, kteří k nim ve třetím kole měli blízko. Zvláště v utkání s Turbem dlouho drželi vedení 1:0, tomu se ve druhém poločase podařilo vyrovnat, aby v samém závěru po velmi šťastném gólu strhlo vítězství na svou stranu. Výkony Hezounů se zvedají a jsou příslibem do dalších kol.
Mužem tohoto kola byl zvolen Martin Langer z Futsalu Varnsdorf a nejlepším střelcem se stal osmigólový Pavel Vomáčka ze SLŠ a SOŠ Šluknov.
Následující kolo se odehraje v sobotu 15.12.2018 ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník