Zprávy

Memoriál L. Romanovského a F. Cipra vyhrálo SK Autocentrum Jílové

2.3.2019, 18:33 | vložil: Václav Valštýn

Již po desáté si dali sálovkářští matadoři dostaveníčko v Libouchci, aby svou účastí uctili památku a vzdali hold L. Romanovskému a F. Ciprovi, jejichž memoriál se zde odehrál v sobotu 2.3.2019.
Desátého ročníku se zúčastnila čtyři mužstva – Eurosport Teplice, SK Autocentrum Jílové, JVŠ Děčín a pořádající Sokol Bělá, která si to rozdala systémem každý s každým.
Turnaj byl velice vyrovnaný a byť je již po sezóně, všechny zápasy byly plné nasazení a skvělé sálovky. Žádný z týmů neodjel z Libouchce s prázdnou a ani jeden tým nebyl stoprocentní.
Čtvrté místo nakonec obsadil Eurosport Teplice, který hned v úvodním zápase porazil Jílové, ale pak nestačil na JVŠ a Bělou, pro kterou vítězství nad Tepličáky bylo také jedinou výhrou v turnaji a tak díky lepšímu vzájemnému utkání berou Sokolové bronz.
O vítězi memoriálu rozhodoval jeho poslední zápas mezi SK Autocentrum Jílové, jež měl do té doby na svém kontě jednu výhru a jednu prohru, a JVŠ Děčín, který byl do té doby bez zaváhání. V dramatickém mači se nakonec radovali z výhry Jílovští v poměru 3:2 a brali tak celkové vítězství. Pro obhájce titulu JVŠ „zbylo“ jen stříbrné umístění.
Ke kvalitě turnaje přispěli svými výkony i rozhodčí J. Prinz, M. Čech a L. Lihač


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník