Zprávy

Po 1. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje do čela SF Bělá Děčín

19.10.2019, 19:48 | vložil: Václav Valštýn

Varnsdorfská sportovní hala hostila v sobotu 19.10.2019 úvodní kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje a nebyla nouze o zajímavé i překvapivé výsledky.
Skvělý vstup do nového ročníku předvedli sálovkáři SF Bělá Děčín, kteří vytěžili devět bodů ze tří utkání, byť jedna výhra byla kontumační, jelikož Bumiko Děčín do Varnsdorfu nepřijelo. Bumiko nutno ocenit za to, že svou neúčast nahlásilo v dostatečném předstihu a rozpis 1. kola se tak mohl v klidu předělat.
Výhodu domácího prostředí využil Futsal Varnsdorf, který měl na programu rovněž tři zápasy, z nichž získal sedm bodů. Plichtu uhrál v napínavém souboji s Veterány ze Želenic.
Šest bodů ze dvou mačů vydoloval SC Stap Vilémov. Zahrál si však pouze jednou s Turbem a vyhrál 2:0, druhá výhra byla kontumační.
FC Veteráns Želenice kromě již zmíněné remízy s Varnsdorfem zvítězily nad Jílováky a byly tak posledním bodujícím týmem tohoto kola.
O Bumiku už byla řeč a další trio týmů Turbo Děčín „A“, Autocentrum Jílové „A“ a Hezouni Děčín „A“ si vstup do sezóny představovalo jinak, než že z Varnsdorfu odjedou po dvou odehraných utkáních s prázdnou.
Mužem kola byl zvolen Jevgenij Demčenko z FC Veteráns Želenice, který byl i společně s Jakubem Šimkem z SF Bělá Děčín nejlepším střelcem tohoto kola. Oba dali shodně 5 gólů.
Následující kolo se odehraje v sobotu 9.11.2019 v Libouchci, začátek je v 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník