Zprávy

SF Bělá Děčín je stále bez ztráty bodu v Autocentrum Jílové Extralize Ústeckého kraje

1.12.2019, 16:12 | vložil: Václav Valštýn

První polovinu základní části má za sebou Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje. Tuto část sezóny sálovkáři našeho regionu uzavřeli v sobotu 30.11.2019 v libouchecké sportovní hale.
Skvělý turnaj odehrál SC Stap Vilémov, který všechny tři své zápasy vyhrál a devíti bodový příděl ho vynesl v tabulce na třetí místo.
Sérii zápasů bez ztráty bodu zdárně natahuje SF Bělá Děčín, již je to sedm utkání v řadě. „Běláci“ měli v Libouchci na programu dva mače, jež ovládli. Mezi nimi i souboj o první místo s Futsalem Varnsdorf, který vyhráli 4:3 a svému soupeři ze Šluknovského výběžku utekli již na rozdíl pěti bodů.
Trojice mužstev ve třetím kole získala ze dvou zápasů tři body. Futsal Varnsdorf po nezdaru s Bělou druhé utkání vyhrál a drží si stále druhou příčku. Úřadující mistr Bumiko Děčín se v této sezóně rozjíždí pomalu a průběžné šesté místo jistě není pozice, kde by se chtěl nacházet. Autocentrum Jílové „A“ získalo první tři body v sezóně, když si poradilo s Hezouny.
FC Veteráns Želenice rovněž získalo tři body, ale ze tří zápasů, přesto si drží čtvrtou pozici.
Turbo Děčín „A“ v tomto ročníku předvádí výkony jako noc a den. Tentokrát nebodovalo a propadlo se z „bedny“ na páté místo.
Hezouni Děčín „A“ jsou jediným týmem, jenž v této sezóně ještě nebodoval. Ve třetím kole na to měl dva pokusy, které prozatím nevyšly.
Mužem kola byl zvolen David Vepřovský z SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Michal Culek společně s Jaroslavem Koldou z SC Stap Vilémov se stali za pět vstřelených gólů nejlepšími střelci právě odehraného kola.
Čtvrté kolo se odehraje v NEDĚLI 15.12.2019 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník