Zprávy

Bělou střídá na čele extraligové tabulky Futsal Varnsdorf

11.1.2020, 18:58 | vložil: Václav Valštýn

Již pátým kolem pokračovala Autocentrum Jílové Extraliga Ústeckého kraje v sobotu 11.1.2020 v Libouchci. Za událost tohoto turnaje lze považovat nulový zisk týmu SF Bělá Děčín, čímž Bělá přišla o extraligové vedení.
Naplno tentokrát nebodovalo žádné mužstvo. Nejlépe si vedli sálovkáři Bumika Děčín a Turba Děčín „A“, kteří ve třech utkáních získali sedm bodů a rázem se obě mužstva dostala na pozice zajišťující v závěrečném turnaji boj o titul. Ovšem, ještě je musí uhájit v závěrečném kole základní části, v němž se mimo jiné utkají ve vzájemném souboji.
Třetím neporaženým klubem v tomto kole je Autocentrum Jílové „A“, které nechalo vzpomenout na své lepší časy. Zisk pěti bodů ve třech zápasech však na vylepšení sedmé příčky nestačilo.
Další trojice týmů měla na programu dva mače, z nichž odešla s padesátiprocentní úspěšností. Zatímco Futsalu Varnsdorf tři body stačily k posunu do čela extraligové tabulky, mužstva SC Stap Vilémov a FC Veteráns Želenice své pozice neudržela a klesla na pátou resp. šestou pozici. Ale střed tabulky je neuvěřitelně vyrovnaný a až poslední kolo základní části rozhodne o tom, kdo bude hrát o medaile a kdo jen o udržení.
Dvě mužstva nebodovala. O překvapivé nule SF Bělá Děčín již bylo psáno. To Hezouni Děčín „A“ stále čekají na své první body v tomto ročníku.
Mužem kola byl zvolen Filip Vait z Bumika Děčín, jež se s osmi góly stal i střelcem tohoto kola.
Následující kolo se odehraje v sobotu 2.1.2020 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník