Zprávy

"Áčko" Jílového stále stoprocentní a navyšuje svůj náskok!!!

11.12.2022, 11:12 | vložil: Václav Valštýn

Již čtvrté kolo má za sebou Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje. To se odehrálo v sobotu 10.12.2022 v libouchecké sportovní hale. Zajímavostí je, že v tomto turnaji si připsalo každé mužstvo nějaký ten bodík.
Stále stoprocentní je SK Autocentrum Jílové „A“, které své dva zápasy s přehledem vyhrálo, aniž by inkasovalo a na čele tabulky má již desetibodový náskok.
Konečně zabrala SF Bělá Děčín, která ziskem sedmi bodů ze tří utkání téměř zdvojnásobila svůj bodový účet a pomalu stoupá tabulkou. Teď je průběžně pátá.
Vcelku se zadařilo i Tenisu Proboštov, jež dvakrát vyhrál a jednou prohrál, stejně jako Bělá své bodové konto skoro zdvojnásobil a blíží se do klidného středu tabulky.
SK Autocentrum Jílové „B“, stejně jako kolegové z „Áčka“ a Bělá, v tomto kole neprohrálo, jen přidalo k jedné výhře dvě plichty. Přesto zisk pěti bodů ho katapultoval na druhé místo.
Poslední dva týmy, které se v tomto turnaji radovaly z výhry jsou Futsal Varnsdorf a Eurosport Teplice. Zatímco Varnsdorfským tři body stačily u udržení třetího místa, Eurosport se propadl z páté na sedmou pozici.
Trio mužstev si z Libouchce odvezlo pouhý bodík. Jamajka Děčín neudržela stříbrnou pozici a propadla se těsně pod bednu. SK Dumbo Děčín a Nota Děčín stále uzavírají veteránský peloton, jen se jejich ztráta na ostatní týmy notně prohloubila.
Mužem kola byl zvolen Stanislav Jeřábek z SK Autocentrum Jílové „B“ a střelecké kopačky měli nazuty hned dva borci a to Augustin Čapek ze SF Bělá Děčín a Lukáš Maršálek z Tenisu Proboštov, kteří se shodně trefili hned 4x.
Následující kolo se odehraje již v roce 2023 a to hned první lednovou sobotu 7.1.2023 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník