Zprávy

Po 4. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje v tabulce nic nového!!!

18.12.2022, 19:23 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 17.12.2022 se odehrálo ve varnsdorfské sportovní hale čtvrté kolo Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje, jenž bylo mimo jiné i skvělou pozvánkou na šesté kolo celostátní soutěže, ve které náš kraj reprezentuje domácí Futsal Varnsdorf.
Pořadím toto kolo nezamíchalo, žádný z týmů nebyl stoprocentní a je vidět, že každý může ztratit s kýmkoliv. Opět si nejlépe vedla průběžně vedoucí SF Bělá Děčín, která dvakrát zvítězila i remízovala a svůj náskok na druhé Turbo navýšila na pět bodů.
Prozatím třetí SC Stap Vilémov i o příčku horší FC Veteráns Želenice plichtou obrali o body vedoucí Bělou, pak přidali ještě dvě výhry i jednu porážku a shodně tak získali sedm bodů.
Stříbrné Turbo Děčín odjíždělo z Varnsdorfu spokojené tak napůl, jelikož dvakrát vyhrálo i prohrálo a jak jsme již psali výše, nechalo Bělou trochu odskočit a týmy za ním se o jeden bod přiblížit, přesto má celkem pohodlný osmibodový náskok na své nejbližší pronásledovatele.
Bohužel Hezouni Děčín tentokrát nebodovali a se šesti body uzavírají extraligový peloton.
Mužem kola byl zvolen Tobiáš Cohla ze SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Vladimír Jahodář se stal za pět vstřelených gólů nejlepším střelcem tohoto kola.
Následující turnaj se odehraje již v novém roce a to v sobotu 14.1.2023 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník