Zprávy

V krajské extralize Bělá navyšuje náskok

26.1.2023, 21:14 | vložil: Václav Valštýn

Se zpožděním vám přinášíme výsledky pátého kola Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje, které se konalo v sobotu 14.1.2023 v Libouchci.
Opět si nejlépe vedla SF Bělá Děčín, která si připsala 10 bodů za tři výhry a jednu remízu. Její náskok v čele tabulky je již osmibodový a když vyloženě v některém ze dvou posledních kol nevyhoří, zřejmě získá extraligový titul.
Dobrou formu dokáže přetavit v zisk důležitých bodů SC Stap Vilémov. Tentokrát jich získal devět a chce ještě zaútočit na stříbrnou pozici Turba Děčín, které v důležitém utkání porazil a ztrácí na něj již jen šest hratelných bodů.
Turbo bylo jediným týmem, jež dokázalo sebrat body vedoucí Bělé za plichtu a vedle již zmíněné porážky zbylé dva zápasy vyhrál a udržuje si solidní standard.
FC Veteráns Želenice na týmy držící medailové pozice nestačily a poradily si pouze s beznadějně posledními Hezouny a na bronz ztrácí již devět bodů.
Hezouni Děčín opět nebodovali a z chvostu extraligové tabulky se mohou dostat již jen teoreticky.
Mužem kola byl zvolen Aleš Martinec Turba Děčín, mimochodem je to již třetí gólman, který byl v této sezóně vyhlášen mužem kola... A střeleckou formu neztrácí Filip Vait ze SF Bělá Děčín, tentokrát se trefil 9x.
Následující kolo se odehraje v sobotu 4.2.2023 od 8.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník