Zprávy

Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má za sebou základní část

30.1.2023, 19:17 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 28.1.2023 se ve Varnsdorfu odehrálo poslední kolo základní části Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje a tím se rozluštila tajenka, kdo si ve finálovém kole zahraje o titul a kdo pouze o "záchranu".
SK Autocentrum Jílové "A" po výpadku v minulém kole opět zabralo a naplno bodovalo ve všech svých třech odehraných utkáních a do bojů o titul si nese pohodlný dvanáctibodový náskok a o obhajobu titulu již skoro nemůže přijít.
Tenis Proboštov byl druhým a posledním týmem, který v tomto turnaji neprohrál. Získal sedm bodů ze tří zápasů a ve finálovém kole může reálně zaútočit na stříbrnou pozici.
Šest bodů za dvě výhry a jednu prohru získal Eurosport Teplice a prodral se na pátou pozici zajišťující boje o titul. Ani Tepličtí nejsou bez šance poskočit na medailové pozice.
Druhou pozici si udrželo "Béčko" SK Autocentrum Jílové, jež okusilo v tomto kole od každého něco, tedy vítězství, porážku i remízu a získalo tak čtyři body.
Hned tři mužstva získala tři body za jednu výhru. SK Dumbo Děčín je získalo v důležitém duelu s Notou a odskočilo jí tak v boji "o chvost" tabulky již na osm bodů. SF Bělé Děčín stačil tříbodový příděl k udržení bronzové příčky. Za to domácímu Futsalu Varnsdorf jedna výhra nestačila a finálové kolo tak odehraje ve skupině hrající "o záchranu".
Dva týmy ve Varnsdorfu nebodovaly. Nota Děčín si "udržela" místo na konci veteránské tabulky a fatální výpadek Jamajky Děčín jí stál pozici v první pětce a také bude hrát pouze "o udržení".
Mužem kola byl zvolen Ondřej Oktábec z Tenisu Proboštov a nejlepším střelcem byl Zdeněk Erneker z SK Autocentrum Jílové "A" za 7 gólů.
Finálové kolo se odehraje v sobotu 18.2.2023 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník