Zprávy

Máca Mikolášek hodnotí vystoupení Futsalu Varnsdorf na "Final four"

7.3.2023, 16:23 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Jak jste si již v této sezóně zvykli, varnsdorfští trenéři se převtělí do role reportérů a shrnou nám vystoupení Futsalu Varnsdorf v celostátní soutěži. Ne jinak tomu je i po bronzovém "Final four" v Litovli:

Futsal Varnsdorf přivezl z Litovle bronzové medaile!!!

Na tento víkendový turnaj jsme odjížděli v plné sestavě a ještě posíleni o Filipa Vaita z Děčína. Tam jsme v semifinálovém dvojutkání narazili na několikanásobného mistra ČR Chemcomex Praha. V prvním utkání jsme opět vedli po brankách Kučery a Pelešky, ale soupeř dokázal zápas srovnat na konečných 2:2. Do odvety se soupeř na nás velice dobře připravil a i za přispění (hrubého ovlivnění) rozhodčích, nám nasázel šest gólů. Nás tedy čekal v neděli boj o třetí místo s Poličkou. Před zápasem jsme u delegáta utkání žádali o vetování rozhodčího, který dle nás druhý zápas s Chemcomexem kontroverzními rozhodnutími v náš neprospěch ovlivnil. Ve vyrovnaném a taktickém utkání se soupeř dostal na konci prvního poločasu po naší hrubé chybě do vedení 1:0 a jasně kontroloval hru. Do druhého poločasu jsme po „fénu“ v kabině vlétli na hřiště s novou taktikou. Soupeře jsme od začátku presovali a nutili jsme mu naši hru. Mačkali jsme Poličku a po střele Šolce a šťastné dorážce Damnitze jsme vyrovnali na 1:1. Vypadalo to, že utkání půjde do penalt, ale minutu před koncem Peleška rozhodl o našem vítězství. Po závěrečném hvizdu mohla vypuknout velká euforie. Chtěl bych všem klukům poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu a velké díky patří všem fanouškům, kteří nás na dálku podporovali.
Celkové pořadí Final four:
1.místo-Chemcomex Praha
2.místo-PCO Rudolfov
3.místo-Futsal Varnsdorf
4.místo-Polička

Sestava Varnsdorfu: Martin Langer, Filip Verner, Lukáš Peleška, Jakub Damnitz, Martin Bulejko, Petr Svoboda, Filip Vait, Miloslav Kučera, Tadeáš Šolc, Jaroslav Šindelář, Marek Rybář
Vedení: Luboš Relich, Marcel Mikolášek, Jiří Petrásek


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník