Zprávy

Do nového roku jdou v čele Snopkovci !

17.12.2007, 16:58 | vložil: Roman Barilla

V sobotu 15 prosince se v libouchecké hale hrálo již 3. kolo dlouhodobé soutěže DeCe COMPUTERS EXTRA ligy ÚK v sálovém fotbale . A bylo se nač dívat . Utkali se mezi sebou týmy které aspirují na titul mistra . Nejlépe z toho vyšel tým FK Snopek , po remíze s Turbem porazil Jílové a jasně Deportivo , připsal si 7 bodů a jasně vede celou ligu. Také Deportivo se prosadilo a vítězstvím nad Jílovém a Bělou se posunulo na třetí místo. V utkání Jílového a Turba se radovali hráči Jílového. Ovšem , nejlepším týmem na turnaji byla Tullamore Dew . V silné sestavě si jasně poradila se svými soupeři a zisk 9 bodů ji vynesl do středu tabulky. Dobrou hru předvedl také Varnsdorf a zisk 4 bodů ho drží na páté postupové příčce . K vidění byly výborné individuální výkony hráčů , které přispěli ke kvalitě hry. Hráči jako G. Čapek , R. Rangl,P. Oršula,Z. Čapek,V. Žák či A. Čermák by byly ozdobou i prvoligových týmů.
Mužem kola byl jasně zvolen hráč Deportiva Aleš Čermák a primát střelce kola si odnesli V. Žák z Tulamore a M. Jírava z Varnsdorfu , oba dali po 5 gólech .
Utkání řídili rozhodčí J. Bulín , V. Sejk,J. Prinz a J. Mareš. Další, 4. kolo se hraje 5 ledna roku 2008 .Tabulka DeCe COMPUTERS EXTRA ligy po 3 kole:

1. FK SNOPEK Děčín 25
2. TURBO Děčín A 22
3. DEPORTIVO Děčín 19
4. AUTOCENTRUM Jílové A 18
5. J.K. TRANS Varnsdorf A 13
6. SOKOL Bělá 10
7. Tullamore Dew Děčín 9
8. DeCe COMPUTERS 7
9. FC ARSENAL Děčín 5
10. BUMIKO Děčín 3


Další informace k 3. kolu DeCe COMPUTERS extraligy naleznete na našich stránkách v sekci Výsledky.


Jiří Jedlička


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník